خانه سبک زندگی جذابیت بگو چطور قد بلند تر به نظر برسم؟ (خانم ها)

بگو چطور قد بلند تر به نظر برسم؟ (خانم ها)

۱
25
قد بلند به نظر رسیدن

راهکارهای برای قد بلند تر به نظر رسیدن خانم ها از طریق پوشش و ژست

قد بلند

هزینه لباس + ۱۵ سال اندک اندامتان را با کسی مقایسه نکنید
 

همه ما از آنچه که هستیم باید لذت ببریم و تفاوت ظاهری با مدل ها را ایراد نبینیم. اما طبیعی است که در انتخاب پوشش ظاهری به گونه ای رفتار کنیم که احساس خوبی نسبت به خود داشته باشیم. در مورد قد هم همین است. کوتاهی یا بلندی قد بیشتر به نژاد برمی گردد و کار چندانی از ما ساخته نیست اما نوع پوشش و نحوه ایستادن در کوتاه قد نشان دادن ما نقش دارد.

با چند راهکار ساده می توان کاری کرد که قد بلند تر به نظر برسید.

شلوار دم پاگشاد بپوشید

شلوار دم پاگشاد بپوشید

با شنیدن نام شلوار دم پا گشاد، به یاد عکس های قدیمی سیاه و سفید می افتیم و سوژه های هیپی عکس. اما شلوارهای دم پا گشاد آنقدرها هم دمده نیستند. یک شلوار تنگ با دم پای کمی گشاد و کفش پاشنه دار یا یک جین دم پا گشاد و کتونی خیلی هم جذاب است و موجب می شود توجه ها به سمت نیمه پایین پای شما جلب شود و پاهایتان را بلند تر نشان دهد.

کفش هایتان را بادقت انتخاب کنید

کفش هایتان را بادقت انتخاب کنید

کفش های پاشنه داری که در قسمت روی پا کوتاه تر باشند و فقط انگشتان را بپوشانند و نوک کفش نیز تیز باشد در حالتی که پیراهن یا دامن به تن کرده اید قد را کشیده تر و پاها را لاغرتر نشان می دهد. اگر رنگ کفش نیز نزدیک به رنگ پوستتان باشد که چه بهتر! حقه ای خوب برای گول زدن نگاه است تا پاها بلند تر دیده شوند.

لباس هایی با قد میانه نپوشید

لباس هایی با قد میانه نپوشید

مانتو ها را یا خیلی بلند یا خیلی کوتاه انتخاب کنید. مانتو با قد تا زانو شما را کوتاه قدتر نشان می دهد. مانتو های کوتاه تر پاهایتان را بیشتر نشان می دهد و شما را کشیده تر می کند. در مورد لباس های مجلسی هم همینطور است. پیراهن یا باید ماکسی باشد یا کوتاه در حد مینی.

پیراهن یقه هفت یا یقه اسکی بپوشید

پیراهن یقه هفت یا یقه اسکی بپوشید

پیراهن یقه هفت اندامتان را کشیده تر نشان می دهد. هر لباسی که انتخاب می کنید سعی کنید یقه اش به هفت نزدیک شود. تیشرت، پیراهن مجلسی و مانتو یقه هفت انتخاب کنید و اگر مدل یقه به گونه ای است که هفت فارسی را القا می کند اندامتان را باریک تر نشان می دهد مانند یقه انگلیسی یا یقه مارشال و یا حتی یقه پیراهن مردانه که آخرین دکمه اش باز باشد. پیراهن های یقه اسکی نیز برای این امر عالی هستند. به خصوص اگر موهای کوتاهی دارید یا موهایتان را بالا جمع کرده اید نیمرختان را باریک و بلند نشان خواهد داد.

با رنگ جادو کنید

با رنگ جادو کنید

یک استراتزی خوب برای بلند قد تر شدن استفاده از رنگ است. اگر برای بالاتنه و پایین تنه یک رنگ را انتخاب کنید یک خط عمودی در خود ترسیم کرده اید که اندامتان را کشیده تر خواهد کرد. رنگ های تیره تر بیشتر به القای بلندی کمک می کنند.

لباس هایی با طرح پارچه عمودی انتخاب کنید

لباس هایی با طرح پارچه عمودی انتخاب کنید

راه راه عمودی برای لباس، قدیمی ترین حقه برای بلندتر به چشم آمدن است و دلیلش نیز مشخص است. پارچه هایی که نقش هایی عمودی دارند برای مانتو پیشنهاد می شود.

بیخیال کیف های دوشی بزرگ شوید

بیخیال کیف های دوشی بزرگ شوید

کیف هایی که انتخاب می کنید طبق جثه تان باید باشد. به این خاطر که قد و حجم کیف اندام شما را محقر خواهد کرد. کیف های کوچک با بندهای بلند برای شما مناسب تر است.

کمربند های باریک تر انتخاب کنید

کمربند های باریک تر انتخاب کنید

اگر لباستان به شکلی است که کمربندتان به چشم می آید سعی کنید از کمربندهایی با ضخامت کمتر و ظریف تر استفاده کنید زیرا کمربند پهن به اندازه ی پهنایش از قد شما در نگاه دیگران خواهدکاست.

لباس های تنگ تر به تن کنید

لباس های تنگ تر به تن کنید

لباس های اندامی شما را کشیده تر می کند پارچه های ریون یا کشی که به اندامتان می چسبند خطوط عمودی بدنتان را بلند تر خواهند کرد و شما را کشیده تر نشان خواهد داد.

شلوارهای فاق بلند انتخاب کنید

شلوارهای فاق بلند انتخاب کنید

شلوارهایی که فاق بلند دارند روی یک شومیز یا پیراهن با رنگ متضاد شما را قد بلند تر نشان خواهد داد. خصوصا شلوار راسته ی بدون پیله برای این امر عالیست. دامن هایتان نیز بهتر است همینطور باشد.

شلوار هایی که در آن مچ پا معلوم است یا به اصطلاح شلوار برمودا برای شما مناسب نیست چون پایتان را در جای نامناسبی با یک خط افقی قطع کرده شما را کوتاه تر می کند.

به مدل موهایتان توجه کنید

به مدل موهایتان توجه کنید

موهای صاف و اتو کشیده ی بلند قد را کوتاه تر می کند و موهای کوتاه بخاطر نمایان کردن خطوط گردن و شانه به بلند تر نشان دادن شما کمک خواهد کرد. می توانید موهایتان را کوتاه کنید و یا همه ی مو را بالای سرتان جمع کنید. و یا اگر موهای بلند و باز دوست دارید بهتر است آنها را مواج کنید تا خطوط گردن و شانه را نشان دهد.

یک خیاط ماهر داشته باشید

یک خیاط ماهر داشته باشید

مهم است که همه ی لباسهایتان کاملا اندازه شما باشد. سرشانه ها سرجایش قرار گرفته باشد و افتاده نباشد. لباس گشاد نباشد، تیشرتتان بلند نباشد، پاچه شلوارتان روی کفش بخاطر بلندی چروک نخورد و جمع نشود و آستین لباستان بیش از اندازه بلند نباشد. همه ی این عوامل موجب می شود کوتاه تر به نظر برسید.

درست بایستید

درست بایستید

صاف ایستادن شما را کشیده تر نشان می دهد. سرتان را مقداری به سمت جلو نگه دارید و سعی کنید مهره های کمرتان را به سمت بالا بکشید. شانه هایتان را پهن کنید تا روی سینه ها کاملا باز شود. پاهایتان را نیز کاملا صاف نگه دارید. در نشستن هم باید دقت کنید که صاف بنشینید و پشتتان غوز نشود. در هر حالت ایستاده و نشسته از وضعیت خودتان آگاه باشید تا هر زمان که خمیده شده یا خودتان را جمع کرده اید به وضعیت درست برگردید.

برای قد بلند تر دیده شدن در عکس ها مقاله بگو چطور هنگام عکاسی ژست بگیرم تا تصویر جذاب تری داشته باشم؟ به شما کمک خواهد کرد.

 

 • قد بلندتر به نظر رسیدن

  بگو چطور قد بلندتر به نظر برسم؟ (آقایان)

  راهکارهای برای قد بلندتر به نظر رسیدن آقایان از طریق پوشش و ژست قد بلندتر     یک مرد قد کو…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در جذابیت

یک دیدگاه

 1. لیلی

  ۹۷/۱۱/۱۶ در ۱:۵۸ ب.ظ

  به چه نکات خوبی اشاره کردین سپاسگذارم

  دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بگو چطور قد بلندتر به نظر برسم؟ (آقایان)

راهکارهای برای قد بلندتر به نظر رسیدن آقایان از طریق پوشش و ژست قد بلندتر     یک مرد قد کو…