خانه سلامت تناسب اندام بگو چطور قد بلندتر به نظر برسم؟ (آقایان)

بگو چطور قد بلندتر به نظر برسم؟ (آقایان)

۰
29
قد بلندتر به نظر رسیدن

راهکارهای برای قد بلندتر به نظر رسیدن آقایان از طریق پوشش و ژست

قد بلندتر

هزینه لباس + ۱۵ سال اندک اندامتان را با کسی مقایسه نکنید
یک مرد قد کوتاه چه باید کند که قد بلندتر به نظر برسد؟ رشد کند؟ خب این امکان ندارد چون از سن بیست سالگی دیگر قد تغییر نخواهد کرد بلکه حتی به مرور زمان در میان سالگی کمی هم از آن کاسته خواهد شد.

پس راه های دیگری برای قد بلندتر به نظر رسیدن باید جست. روش هایی علاوه بر پوشیدن کفی های بلندتر در کفش ها هستند که به کشیده تر شدن اندام کمک شایانی خواهند کرد.

در این مقاله نکات مفید و آسانی ارائه شده است که انجام آنها به شما و بدنتان حس خوبی خواهد داد.

درست بایستید

درست بایستید

به گونه ای بایستید که قد بلندتر به نظر برسید. شاه کلید جادوی بلندقدتر شدن درست ایستادن و درست نشستن است. صاف بایستید، شانه هایتان را صاف کنید به عقب بکشید. حتی زمانی که راه می روید نیز سعی کنید شانه ها را عقب نگه دارید.

هنگام نشستن نیز پشتتان را خمیده نکنید و سعی کنید مهره های کمر را صاف نگه دارید. صاف نشستن و صاف ایستادن نه تنها به قد بلند تر به نظر رسیدن شما کمک می کند بلکه موجب می شود تراکم استخوانتان بالا رفته عضلاتتان تقویت شده و بدن قوی تری داشته باشید.

رنگ لباس هایتان مشابه هم باشد

رنگ لباس هایتان مشابه هم باشد

تک رنگ بپوشید و یا طیف رنگی بالاتنه و پایین تنه نزدیک به هم باشد. و یا می توانید از یک طرح پارچه برای بالاتنه و پایین تنه استفاده کنید. کت و شلوار این امکان را به شما می دهد تا هم شیک باشید و هم بخاطر یک رنگی کت و شلوار قد بلندتر به نظر برسید.

کراوات باریک تر انتخاب کنید

کراوات باریک تر انتخاب کنید

کراوات های پهن اندامتان را عریض تر نشان می دهد و برعکس کراوات باریک و بلند باعث می شود نگاه ها به بدنتان عمودی تر شده و از نظر دیگران بلندقد تر دیده شوید. سعی کنید پهنای کراوات انتخابی شما از هفت سانت بیشتر نباشد.

مشکی این بار رنگ عشق نیست

مشکی این بار رنگ عشق نیست

از پوشیدن لباس تمام مشکی خودداری کنید. لباس مشکی شما را به طرز عجیبی کوتاه تر نشان می دهد. اگر لباس تیره را بیشتر می پسندید سعی کنید بجای رنگ مشکی خالص از رنگ های نوک مدادی، سورمه ای یا دودی استفاده کنید.

کت و شلوارتان را با دقت انتخاب کنید

کت و شلوارتان را با دقت انتخاب کنید

وقتی می خواهید کت و شلوار بخرید دقت کنید که رنگ کت و شلوارش یکی باشد یا از یک الگوی پارچه پیروی کند. کاملا اندازه تنتان باشد و کتفتان را از کمرتان پهن تر نشان دهد. سر آستینش بلند و گشاد نباشد و قد شلوارش نیز به گونه ای نباشد که در قسمت پاچه جمع شود بلکه روی پا صاف قرار گیرد.

دکمه ای که در کت زیر یقه قرار دارد و دور کمر را نشان می دهد می توانید با دستکاری خیاط کمی بالاتر قرار دهید تا کمرتان از قمست بالاتری نشان داده شود.

یک خیاط ماهر در قد بلندتر نشان دادن شما تاثیر شایانی دارد

یک خیاط ماهر در قد بلندتر نشان دادن شما تاثیر شایانی دارد

لباس باید اندازه تنتان باشد و خیاط ها می توانند یک لباس خوب را به یک لباس محشر مبدل کنند. سعی کنید کوچکترین نقص های لباستان را نیز برطرف کنید چرا که تاثیرش روی چشم بیشتر از آنچه که فکر می کنید خواهد بود. لباس های گشاد و شلوار های بگی شما را کوتاه تر می کنند پس از خیاط بخواهید تا انها را برایتان تنگ کند.

پیراهن های کوتاه تر بپوشید

پیراهن های کوتاه تر بپوشید

یک پیراهن کوتاه باعث می شود فاق شلوارتان بیشتر به چشم بیاید و پاهایتان بلند تر و کشیده تر به نظر برسد. در ضمن نسبت بالاتنه و پایین تنه متعادل خواهد شد و کوتاهی قدتان را اصلاح خواهد کرد. اگر پیراهن بلند بپوشید به نظر می رسد لباس شخص دیگری را به تن کرده اید.

موهای بلند شما را کوتاه قد تر نشان می دهد

موهای بلند شما را کوتاه قد تر نشان می دهد

موهایتان را اصلاح کرده کوتاه تر کنید. موهای بلند و مخصوصا لخت که روی شانه ها ریخته باشد باعث می شود خطوط گردن و شانه تان پوشیده شود و حتی شما را کوتاه تر از آنچه هستید نشان دهد. پس سعی کنید موهایتان را کوتاه نگه دارید.

لباس هایی با خطوط افقی هرگز!

لباس هایی با خطوط افقی هرگز!

اگر می خواهید شبیه یک زندانی به نظر برسید، یا در جشن های هالووین نقش دلقک را انتخاب کنید و یا خیلی چاق و کوتوله به نظر برسد خب ایرادی ندارد. اما اگر به عنوان یک پوشش روزمره این طرح لباس را انتخاب می کنید بدانید چاق تر و قد کوتاه تر از آنچه هستید به نظر می رسید و دافع خانم ها نیز خواهید شد!

برعکس خطوط افقی خطوط عمودی بسیار به بلند قد تر نشان دادن شما کمک خواهد کرد. خصوصا اگر بالاتنه و پایین تنه هر دو از پارچه ای با خطوط راه راه عمودی باشند.

شلوار مناسب خیلی مهم است

شلوار مناسب خیلی مهم است

در حالیکه قد بلند ها گاهی برای تغییر ذائقه در پوشش شلوارهایی انتخاب می کنند که کمی بلند تر است و پاچه اش روی کفش جمع می شود کوتاه قد ها کاملا ازین تغییر ذائقه باید دوری کنند.

شلوارهایی که انتخاب می کنید کاملا باید اندازه تنتان باشد، پیله نداشته باشد و قد آن نیز به گونه ای باشد که خط اتوی ان از بالا تا پایین کاملا صاف باشد و در هیچ قسمتی جمع یا شکسته نشود تا پاهایتان را بلند تر نشان دهد. شلوارهای فاق کوتاه نپوشید. کمر شلوار باید دور کمرتان باشد نه دور باسن.

هر گونه ابزارهای تزیینی را در نیمه بالایی بالاتنه نصب کنید

هر گونه ابزارهای تزیینی را در نیمه بالایی بالاتنه نصب کنید

گیره کراوات، دستمال کت، گلی که روی یقه کت می خواهید نصب کنید، پیکسلی که از آن خوشتان می آید یا هر خرت و پرت تزیینی دیگر را از کمر به بالا نصب کنبد و نیمه پایینی بالاتنه را شلوغ نکنید.

انتخاب نوع کفش مهم است

انتخاب نوع کفش مهم است

کفش هایی که انتخاب می کنید نباید رویه ی بلندی داشته باشند زیرا خط عمودی شلوار را با یک خط افقی بلند قطع کرده و قدتان را کوتاه می کند.

همچنین کفش انتخابیتان با شلواری که می پوشید نباید اختلاف رنگ زیاد داشته باشد. سعی کنید از یک رنگ و یا رنگی نزدیک به رنگ پاچه شلوار انتخاب کنید تا خط عمود شلوار امتداد پیدا کند.

بیخیال جلیقه!

بیخیال جلیقه!

جلیقه باعث می شود توجه و نگاه ها به سمت نیمه بالایی بدنتان جلب شود و با بریدن خطوط عمودی دستها و پاها شما را از آنچه که هستید کوتاه تر کند. اما اگر همچنان اصرار دارید که با جلیقه جذاب تر می شوید سعی کنید جلیقه ای همرنگ شلوارتان انتخاب کنید.

کمربند بستن فکر خوبی نیست

کمربند بستن فکر خوبی نیست

کمر بند با ترسیم یک خط افقی باعث می شود خطوط عمودی بدنتان از یک جایی به بعد قطع شود و قدتان را کوتاه تر نشان دهد. پس سعی کنید کمربند نبندید.

اما اگر جزو آن دسته از پرخورهایی هستید که شکمشان تغییر سایز می دهد و بدون کمربند هنگام گرسنگی وضعیت خطرناکی ایجاد می شود پس کمربندی باریک و تقریبا همرنگ شلوار انتخاب کنید و به شدت از کمربند پهن با رنگ متضاد دوری کنید.

لباس های یقه هفت بپوشید

لباس های یقه هفت بپوشید

اگر می خواهید یک مرد اسپورت جذاب به نظر برسید تیشرت ها و پیراهن های یقه هفت انتخاب خوبی هستند. یقه هفت باعث می شود گردن بلند تر به نظر برسد و خطوط V شکل خطای دید ایجاد کرده شما را قد بلند تر جلوه می دهد. حتی اگر پیراهن مردانه دارید در مراسم غیر رسمی می توانید دکمه بالای یقه را باز گذاشته و فرمی شبیه هفت به یقه آن بدهید.

هر چه مدل لباس ساده تر، شما هم قد بلندتر!

هر چه مدل لباس ساده تر، شما هم قد بلندتر!

لباس هایی با جیب زیاد و با ابعاد بزرگ، دکمه های فراوان و شلخته، طراحی های شلوغ و اضافات و حتی تای پایین شلوار موجب می شود خطوط عمودی بدنتان را تحت الشعاع خود قرار داده و شما را کوتاه نشان دهد. پس سعی کنید مدل لباس هایتان را خلوت تر و ساده تر انتخاب کنید.

پیراهن آستین کوتاه نپوشید

پیراهن آستین کوتاه نپوشید

پیراهن آستین کوتاه بخاطر نوع برش افقی که از قسمت بالای دست دارد شما را کوتاه تر نشان خواهد داد. اگر در روزهای گرم تابستان چاره ای ندارید سعی کنید پیراهن هایی با آستین خیلی کوتاه بپوشید تا با آرنج دست فاصله داشته باشد و یا آستین های بلند پیراهن خود را تا کنید.

و در خاتمه بیخیال قد!

و در خاتمه بیخیال قد!

هر آنچه که هستید را بپذیرید و به اندامتان افتخار کنید.

 

  • قد بلند به نظر رسیدن

    بگو چطور قد بلند تر به نظر برسم؟ (خانم ها)

    راهکارهای برای قد بلند تر به نظر رسیدن خانم ها از طریق پوشش و ژست قد بلند       همه م…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تناسب اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بگو چطور اشتهای خود را کاهش دهم؟

راهکارهایی برای کاهش اشتها به مواد غذایی و خوردن راهکارهای کاهش اشتها     معدود افرادی هست…