خانه رایانه و الکترونیک تلفن همراه بگو چطور در اینستاگرام چند پست از پیش آماده کنم؟

بگو چطور در اینستاگرام چند پست از پیش آماده کنم؟

۰
11
پیش نویس اینستاگرام

روش ایجاد پست پیش نویس برای انتشار در زمان مشخص بدون نیاز به نرم افزار کمکی

پیش نویس اینستاگرام

اندک + ۱۰سال اندک .

چند عکس خاص گرفته اید و یا متن های خوبی یافته اید و دوست دارید آنها را در صفحه اینستاگرام خود برای دوستان به اشتراک بگذارید. اینجا ممکن است دچار یک پارادوکس شوید،

از طرفی دوست ندارید که این پست ها را بلافاصله در صفحه شخصی خود قرار دهید و دوست دارید از آنها در موقعیت های مختلف استفاده کنید. از طرف دیگر از این میترسید که این عکس و متن ها در میان دیگر مطالب گم و فراموش شوند.

نرم افزارهای زیادی هستند که با کمک آنها میتوانید پست هایی از پیش آماده کنید ولی بیشتر انها برای عملکرد صحیح نیاز به استفاده از نسخه پولی دارند و یا اینکه ممکن است ترجیح بدهید برای امنیت بیشتر از این نرم افزارهای واسط استفاده نکنید.

بهترین کار در این حالت استفاده از یک پیش نویس اینستاگرام است. یعنی پست یا پستهایی را آماده انتشار کنید و در جایی امن قرار دهید تا در موقعیت مناسب به سمع و نظر علاقه مندان برسانید. اینستاگرام گزینه مستقیمی به نام پیش نویس ندارد ولی این قابلیت در آن وجود دارد که پستی را به صورت Draft یا پیش نویس در آن ذخیره کنیم.

برای ایجاد پست پیش نویس اینستاگرام

برای ایجاد پست پیش نویس اینستاگرام

تمام مراحل ارسال پست جدید را انجام دهید، عکس یا ویدیوی مورد نظر را انتخاب کنید، کپشن و متن و هشتگ های مورد نظرتان را بنویسید.

وقتی پست کاملا آماده اراسل شد، به جای زدن گزینه Share ، دو بار فلش برگشت را بزنید. پیامی توسط اینستاگرام برای شما نمایش داده میشود که نوشته شده است Save as draft? در صورتی که گزینه Save Draft را انتخاب کنید، این پست در برنامه اینستاگرام شما به صورت پیش نویس ذخیره میشود.

 

 

برای انتشار و ویرایش پست پیش نویس اینستاگرام

برای انتشار و ویرایش پست پیش نویس اینستاگرام

برای اینکه پست یا پست هایی که به صورت Draft در برنامه خود ذخیره کرده اید. دکمه + را بزنید. وقتی عکس ها و ویدیوهای گالری شما دیده شد، آنها را به سمت پایین بکشید. خواهید دید که بخش تازه ای به نام Draft وجود دارد که پست پیش نویس شما آنجا قرار گرفته است.

برای انتشار کافی است پست مورد نظرتان را انتخاب و Next را بزنید تا مستقیم به صفحه ارسال پست و Share راهنمایی شوید. البته در این بخش میتوانید متن و هشتگ های خود را تغییر نیز بدهید.

در همین قسمت Draft گزینه ای به نام Manage نیز وجود دارد که در آن میتوانید پست های پیش نویس اضافی را حذف کنید.

 

 

پیش نویس اینستاگرامپیش نویس اینستاگرام

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تلفن همراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بگو چطور ویدیوهای توئیتر را دانلود کنم؟

راهکارهایی برای دانلود ویدیوهای توئیتر در اندروید و ویندوز ویدیوهای توئیتر     توئیتر مانن…