خانه رایانه و الکترونیک اینترنت بگو چطور افراد بازدید کننده از پروفایل تلگرام و اینستاگرام را شناسایی کنم؟

بگو چطور افراد بازدید کننده از پروفایل تلگرام و اینستاگرام را شناسایی کنم؟

۰
16
بازدید پروفایل تلگرام

آیا راهی برای یافتن افرادی که پروفایل تلگرام را دیده اند وجود دارد؟

پروفایل تلگرام

اندک + ۱۵سال اندک مراقب کلاه برداران باشید
کسی بدش نمی آید که بداند چه کسانی از پروفایل تلگرامش بازدید کرده اند یا چند نفر به صفحه اینستاگرامش سر زده اند و از دیدن افراد کنجکاو دلش غنج برود. به خاطر همین علاقه مندی است که انواع ربات و برنامه ساخته شده اند که ادعا میکنند که این قابلیت را دارند.
بهتر است همین ابتدای کار آب پاکی را روی دستتان بریزیم و بگوییم تا امروز هیچ مکانیزم دقیق و مشخصی برای شناسایی افرادی که از اکانت اینستاگرام و تلگرام شما بازدید کرده اند وجود ندارد و ربات ها و برنامه هایی از این دست متقلب بوده و ممکن است حتی اکانت شما را هک کنند.
تمامی این ربات ها و برنامه های بازدید یاب مجبور هستند تحت api یا اسکلت اصلی اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی کار کنند و بیشتر شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام به دلایل امنیتی چنین اجازه ای را به کاربر نمیدهند که به این اطلاعات دسترسی پیدا کند.
این ربات ها و برنامه ها معمولا از ترفندهایی برای فریفتن شما استفاده میکنند. برخی از این ربات ها از شما میخواهند که در ابتدا چند نفر از دوستانتان را عضو ربات کنید و با این کار بازدید و استفاده خود را بالا میبرد. از طرف دیگر طبیعی است که افراد دعوت شده توسط شما، کسانی باشند که میشناسید. بنابراین ربات به صورت رندوم نام افرادی را به عنوان بازدید کننده پروفایل شما معرفی میکند و برای اینکه به قضیه شک نکنید هر از چندی، نام یکی از کسانی که خودتان به ربات معرفی کرده اید را نیز به فهرست اضافه میکند.
برخی از این ربات ها و برنامه ها شریف تر هستند و میتوان به آنها لقب کلاه برداران محترم داد. این ها نیز با معرفی برخی روشها مانند لینک کوتاه، کد QR و یا تعداد بازدید از استوری اینستاگرام، وعده ارئه آمار بدهند ولی این روشها هیچ کدام دقت کافی ندارند و نمیتوانند ملاک عمل شما قرار بگیرند.
بنابراین اگر میخواهید کنجکاویتان به هک شدن اکانت یا بازیچه شدن توسط عده ای سودجو تبدیل نشود نه از این برنامه ها و ربات های بازدید یاب استفاده کنید و نه پولی برای آنها پرداخت کنید.

  • جلوگیری از هک تلگرام

    بگو چطور از هک شدن تلگرام جلوگیری کنم؟

    روشهای بالا بردن امنیت و جلوگیری از هک تلگرام هک تلگرام     امروزه شبکه های اجتماعی حکم صن…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بگو چطور ویدیوهای توئیتر را دانلود کنم؟

راهکارهایی برای دانلود ویدیوهای توئیتر در اندروید و ویندوز ویدیوهای توئیتر     توئیتر مانن…