خانه رایانه و الکترونیک تلفن همراه بگو چطور میتوانم تیک آبی اینستاگرام را بدست بیاورم؟

بگو چطور میتوانم تیک آبی اینستاگرام را بدست بیاورم؟

۰
3
بگو چطور میتوانم تیک آبی اینستاگرام را بدست بیاورم؟

راهکارهایی برای به دست آوردن تیک آبی تایید هویت اینستاگرام

هزینه ندارد + ۱۰ سال آشنایی با اینستاگرام به زحمتش نمی ارزد

شاید دیده باشید که در کنا نام افراد مشهور در اینستاگرام یک تیک آبی وجود دارد. این تیک در شبکه های اجتماعی دیگر نیز حضور دارد و به معنای تایید شدن هویت صاحب صفحه از طرف مدیران آن شبکه اجتماعی است.

از آنجایی که هواداران و کلاه برداران صفحه افراد و شرکت ها و موسسات مشهور را جعل میکنند، شناسایی این که کدام صفحه به صورت مستقیم توسط این افراد کنترل میشود و اخبار و اطلاعات دقیقی دارد مشکل خواهد شد. به همین دلیل این تیک آبی طراحی شد تا ملت از سردرگرمی خلاصی یابند.

خیلی از ما شاید دوست داشته باشیم برای کلاس کار هم که شده این تیک را کنار نام خود داشته باشیم ولی باید بگوییم که اینستاگرام هنوز روش مدونی برای درخواست یا خرید این تیک ارائه نکرده است. ادمین های این شبکه مجازی بر اساس گزارش های دقیق ربات های نرم افزاری و یک سری پارامتر، حساب های کاربری را بررسی کرده و حسابی که از نظر آنها ارزش تیک تایید را دارد به این عنوان مفتخر میکنند.

با اینکه این تیک تایید به خودی خود برای یک فرد عادی ارزشی ندارد ولی اگر هنوز اصرار به دریافت آن دارید میتوانید با توجه به پارامترهای شاخص تایید هویت، برای دریافت تاییدیه تلاش کنید و امیدوار باشید زیر ذره بین ادمینهای اینستاگرام قرار بگیرید.

فرد مشهوری باشید:

فرد مشهوری باشید:

مشهور بودن بر دو نوع است. یا در دنیای حقیقی فرد مشهور و مهمی باشید و یا در دنیای مجازی پر طرفدار باشید. یک سیاتمدار معروف، یک بازیگر سینمای اسم و رسم دار، یک مجری تلویزیونی پر بیننده میتواند موضوع جذابی برای تاییدیه گرفتن باشد.

از طرفی میتوانید در دنیای مجازی با فعالیت های خود پرطرفدار شوید. افرادی هستند که به واسطه فعالیت خاص یا هنر خاصی طرفداران و دنبال کنندگان میلیونی دارند و ادمینهای اینستاگرام خوشحال میشوند که به آنها تاییدیه بدهند.

دنبال کنندگان زیادی داشته باشید

دنبال کنندگان زیادی داشته باشید

تلاش کنید از راه درست تعداد بازدید کنندگان خود را افزایش دهید. این یکی از کلیدی ترین نکات برای تایید شدن است.

فعالیت منظم، داشتن سبک خاص و منحصر به فرد در تصاویر و نوشته ها از جمله نکاتی است که به پر یازدید شدن صفحه شما و نزدیک شدن به تایید کمک میکند.

همچنین از هشتگ # ها به دقت استفاده کنید و با دنبال کنندگان تعامل مثبت داشته باشید. باید نشان دهید که این اکانت برای شما اهمیت دارد.

نکته: اینستاگرام شبکه ای بر مبنای تصویر است. پس صرف اینکه یک عکس یا یک متن نوشته ساده را در آن قرار دهید کمکی به تایید شدن شما نمیکند. شما باید برای تصاویر خود زحمت بکشید و آنها را به بهترین وجه ارائه دهید.

فالوئر تقلبی نداشته باشید

فالوئر تقلبی نداشته باشید

هر تلاشی برای پیچاندن شخص اینستاگرام حداقل در طولانی مدت شکست خواهد خورد. پس اگر دنبال تاییدیه هستید، فالوئر های تقلبی (ان هم در تعداد بالا) نخرید. اینستاگرام باید مطمئن شود که شما دنبال کنندگان زیاد و واقعی دارید.

فعالیت منفی نداشته باشید

فعالیت منفی نداشته باشید

گذاشتن پست های هتاکانه، نژادپرستانه و مورد دار میتواند ارزش اکانت شما را پایین بیاورد. پس تلاش کنید مطالبی با ارزش بگذارید و همچنین در تعامل با دنبال کنندگان خود اخلاق و ادب را رعایت کنید. فعالیتهای دیگر شما در صفحات دیگران نیز میتواند در این ارزیابی ها بررسی شود.

مشخصات درست و واقعی داشته باشید

مشخصات درست و واقعی داشته باشید

تایید هویت یعنی اینکه شما واقعا با مشخصاتی که داده اید وجود خارجی دارید. مشخصات و اطلاعات درست و دقیق خود را وارد کنید . اطلاعات غلط یا خالی بودن فیلدها میتواند تاثیر منفی بر تایید شما بگذارد.

با شبکه های اجتماعی دیگر پیوند داشته باشید

با شبکه های اجتماعی دیگر پیوند داشته باشید

طبیعتا اگر اینستاگرامی ها متوجه شوند که مثلا در فیسبوک فرد مشهوری هستید و یا در توئیتر تیک تایید آبی را دریافت کرده اید شما را در اولویت تایید قرار خواهند داد. بنابراین اگر حسابهای فعالی در شبکه های مجازی معروف دارید آن را در پروفایل کاربری خود معرفی کنید.

اکانت شما توسط دیگران جعل شود

اکانت شما توسط دیگران جعل شود

هدف اصلی تیک تایید آبی جلوگیری از جعل و تقلب است. پس اگر اکانت شما توسط افراد زیادی جعل شود و مشابه زیاد داشته باشد ممکن است اینستاگرام نشینان دلشان به رحم بیاید و هویت شما را تایید کنند.

شاید با خودتان بگویید این که کاری ندارد، هزارتا حساب اینستای جعلی برای خودم درست میکنم. ولی کار به همین سادگی ها نیست. رباتهای نرم افزاری شبکه های مجازی روز به روز در شناسایی حرکات تقلبی استاد تر میشوند.

پس اگر میخواهید خودتان حساب جعلی برای خودتان بسازید باید  بسیار حرفه ای عمل کنید و گرنه توسط رباتهای اینستاگرام شناسایی می شوید و ممکن است اکانت واقعی را نیز از شما بگیرند.

برای ساخت حسابهای متعدد یا باید از دوستانتان بخواهید که از دستگاه های مختلف این کار را انجام دهند و یا خودتان با ip  های مختلف باید این کار را انجام دهید.

البته مشخص نیست که چه تعداد صفحه جعلی به تیک آبی ختم میشود و حتما پارامترهای بالا هم در کنار این موضوع بررسی خواهد شد.

فعالیت و کسب و کار مجازی موفقی داشته باشید

فعالیت و کسب و کار مجازی موفقی داشته باشید

داشتن یک سایت موفق و یا کسب و کار پر طرفداری در دنیای اینترنت باعث میشود که اینستاگرام برای حفظ موقعیت شما از سو استفاده دیگران و جلوگیری از متضرر شدن احتمالی کاربران دست به تایید شما بزند.

اگر دارای کسب و کار خاصی هستید (مدیر یک شرکت ،  صاحب مغازه و…) نام کسب و کار خود را با لوگوی آن به عنوان اسم و عکس پروفایل حساب کاربری خود انتخاب کنید. ثبت محل کسب شما در گوگل مپ نیز میتواند تاثیرگذار باشد.

فریب اپلیکیشنهای تقلبی را نخورید

فریب اپلیکیشنهای تقلبی را نخورید

برخی اپلیکیشنها هستند که ادعا میکنند میتوانند این تیک را برای شما به ارمغان بیاورند. حتی برخی ادعا میکنند که با اینستاگرام مکاتبه کرده اند و آنها را مجاب کرده اند!!!!

فریب آنها را نخورید. تا به امروز هیچ راه حل مدونی برای این کار وجود دندارد.

نکته تفریحی : گرفتن عکس با تیک آبی بدون فوتوشاپ

نکته تفریحی : گرفتن عکس با تیک آبی بدون فوتوشاپ

خب اگر حوصله این همه زحمت را ندارید ولی دوست دارید یک عکس یادگاری با تیک آبی داشته باشید میتوانید از این روش استفاده کنید.

  • حساب کاربری خود در اینستا گرام را روی مرورگر کروم یا فایرفاکس با استفاده از این لینک و رفتن به قسمت Log in باز کنید.
  • روی نام کاربری خود در صفحه کلیک راست کرده و گزینه Inspect یا Inspect element را بزنید
  • در ستونی که سمت چپ باز میشود روی خطی که آبی رنگ نشان داده شده است کلیک راست کنید و گزینه Edit as HTML را بزنید
  • نشانگر تایپ را به انتهای خط ببرید و اینتر را بزنید
  • کد زیر را در آن مکان کپی کنید

    <span class=”_m33rd _soakw coreSpriteVerifiedBadge” title=”Verified”>Verified</span>

  • دکمه ضربدر را بزنید تا این ستون بسته شود
  • حال اکانت شما تیک تایید هویت دارد و میتوانید با آن عکس یادگاری بگیرید.
  • این تغییر با بستن یا رفرش کردن صفحه خود به خود منهدم خواهد شد!

بگو چطور میتوانم تیک آبی اینستاگرام را بدست بیاورم؟

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تلفن همراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بگو چطور ویدیوهای توئیتر را دانلود کنم؟

راهکارهایی برای دانلود ویدیوهای توئیتر در اندروید و ویندوز ویدیوهای توئیتر     توئیتر مانن…