درباره (بگو چطور )

زندگی امروز با پیچیدگی ها و ابزارهای متنوعی که در دسترس انسان قرار میدهد، کار را برای او سخت و آسان میکند. آسان از این جهت که برای رفع نیازهای روزمره نیازی نیست همانند نیاکانمان انرژی و وقت فوق العاده ای مصرف کنیم و سخت از ایم جهت که تنوع ابزارها و تکنولوژی آنها باعث میشود که هر روز نیاز به کسب دانش های مختلف و متنوع از منابع مختلف احساس شود.

“بگو چطور” تلاش دارد دانشنامه ای باشد برای یافتن پاسخ سوالاتی که در زندگی روزمره با آن مواجه میشویم و مرجع مشخص و مطمئنی برای پاسخگویی به آنها نمی یابیم.

در چنین روزگاری که یافتن منابعی موثق و مطمئن برای پاسخ دهی به سوالات متنوع و رنگارنگ روزمره آن هم در میان پایگاه ها و سایت های ایرانی کاری سخت و خسته کننده است، گروه (بگو چطور) تلاش خود را برای جمع آوری، ویرایش، بهینه سازی و به اشتراک گذاری راه حل های ساده و قابل انجام برای آنها آغاز نمود. شعار ما ارائه راهکارهای گام به گام برای مشکلات روزمره است.

بگو چطور تلاش دارد دانشنامه ای باشد برای یافتن پاسخ سوالاتی که در زندگی روزمره با آن مواجه میشویم و مرجع مشخص و مطمئنی برای پاسخگویی به آنها نمی یابیم. بگو چطور صرفا به ترجمه از منابع خارجی نمیپردازد، بلکه تلاش دارد با بررسی منابع معتبر داخلی و خارجی، و همچنین مشورت با اهل فن، بهترین راهکارها را برای حل هر مشکل ارائه دهد.

فرآیند تولید مطلب در بگو چطور به این صورت است:

  • نویسندگان پس از انتخاب موضوع با بررسی منابع معتبر داخلی و خارجی، پیشنهادها و نکات مطرح شده را جمع آوری و جمع بندی مینمایند.
  • راهکارها را متناسب با نیازها و شرایط زندگی، فرهنگی و اقلیمی کشور عزیزمان ایران تنظیم میکنند.
  • گام های حل مشکل را با محک تجربه و امکان پذیری انجام آن ها میسنجند
  • در نهایت در بسته بندی استاندارد به شما عرضه میکنند.

بگو چطور تلاش دارد پویا باشد و طبیعتا مصون از خطا و اشتباه نیست. بنابراین راه برای تکمیل و تصحیح راهکارهای ارائه شده با توجه به اشتباهات احتمالی، از دست رفتن زوایایی دیگر از مشکل و همچنین تغییرات در قوانین و شرایط هر موضوع وجود دارد.

خوانندگان عزیز باید توجه داشته باشند که مسولیت به کارگیری پیشنهادات بگو چطور بر عهده خودشان است و می بایست قبل از انجام هر کاری، اقدامات ایمنی و نکات حفاظتی را در نظر بگیرند و در صورت احساس مشکل، بلافاصله با متخصصین امر مشورت نمایند.

میدانیم که قدم در مسیری سخت و سنگین نهاده ایم و در این راه دست یاری به سوی خوانندگان و علاقه مندان دراز میکنیم. دوستانی که مخاطب این پایگاه هستند میتوانند از چهار مسیر به ما در بهبود و گسترش بگو چطور کمک نمایند:

  • از طریق قسمت نظرات هر مطلب، نکات و تجارب خود درباره همان مطلب را به ما و دیگر خوانندگان منعکس کنند.
  • از طریق برگه سوال بپرسید، سوالاتی که با آن برخورد میکنند را به ما اطلاع داده تا با همفکری هم بتوانیم راه حلی برای آنها بیابیم.
  • از طریق برگه شما بگویید چطور، تجربیات خود را به ما منتقل کنند تا ما در قالب مطالب بگو چطور آنها را با دیگر دوستان به اشتراک بگذاریم.
  • از طریق برگه تماس با ما، هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد درباره مطالب و رویه سایت را به اطلاع ما برسانید که بتوانیم بگو چطور را هر چه بهتر و نزدیک تر به سلیقه خوانندگان بسازیم
نظرات بسته شده است.